Magyar orvosi emlékérmek és plakettek

Tételek száma: 116

Fűz Veronika (1951-) 2002. Prof. Dr. Vándor Ferenc 1913-1978 ezüstözött bronz emlékérem (42,5mm) T:2
30796.

Fűz Veronika (1951-) 2002. "Prof. Dr. Vándor Ferenc 1913-1978" ezüstözött bronz emlékérem (42,5mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Győry Dezső 1977. Prof. Dr. Babics Antal akadémikus 75 éves - Exegi monumentum aere perennius /Horatius/ egyoldalas, öntött Br plakett (125x105mm) T:1- / Hungary 1977. Babics Antal, Prof., Dr., Academician is 75 years old one-sided, cast Br plaque. Sign.: Dezső Győry (125x105mm) C:AU CS 22.
30797.

Győry Dezső 1977. "Prof. Dr. Babics Antal akadémikus 75 éves - Exegi monumentum aere perennius /Horatius/" egyoldalas, öntött Br plakett (125x105mm) T:1- / Hungary 1977. "Babics Antal, Prof., Dr., Academician is 75 years old" one-sided, cast Br plaque. Sign.: Dezső Győry (125x105mm) C:AU CS 22.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
19,12
Horváth Adorján (1874-1943) 1913. Dr. felpéczi Petz Lajos elnökének - Az Orsz. Orvos Szövetség Győr városi és megyei fiókja 1913 egyoldalas, öntött bronz plakett (100x60mm) T:2
30798.

Horváth Adorján (1874-1943) 1913. "Dr. felpéczi Petz Lajos elnökének - Az Orsz. Orvos Szövetség Győr városi és megyei fiókja 1913" egyoldalas, öntött bronz plakett (100x60mm) T:2

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Iván István (1905-1968) 1960. Az Eötvös Lóránd Tudományegyetem 325 éves Jubileuma egyoldalas Br emlékplakett (55x40mm) T:1- kis patina
30799.

Iván István (1905-1968) 1960. "Az Eötvös Lóránd Tudományegyetem 325 éves Jubileuma" egyoldalas Br emlékplakett (55x40mm) T:1- kis patina

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Kalmár Márton (1946-) 1983. 25 éves a Magyar Gastroenterologiai Társaság / Jubileumi Nagygyűlés Keszthely kétoldalas bronz emlékplakett (82x82mm) T:1-
30800.

Kalmár Márton (1946-) 1983. "25 éves a Magyar Gastroenterologiai Társaság / Jubileumi Nagygyűlés Keszthely" kétoldalas bronz emlékplakett (82x82mm) T:1-

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Kalmár Márton (1946-) 1988. Professzor Varró Vince / Egyetemi tanári jubileuma alkalmából tanítványai 1988 kétoldalas, öntött bronz emlékérem (100mm) T:1-
30801.

Kalmár Márton (1946-) 1988. "Professzor Varró Vince / Egyetemi tanári jubileuma alkalmából tanítványai 1988" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (100mm) T:1-

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Kalmár Márton (1946-) 1993. Magyar Gyógyszerésztudományi Társaság Kórházi Gyógyszerészeti Szervezete / Szeged 1993. ápr. 21-23 kétoldalas Br emlékplakett (84mm) T:2 patina
30802.

Kalmár Márton (1946-) 1993. "Magyar Gyógyszerésztudományi Társaság Kórházi Gyógyszerészeti Szervezete / Szeged 1993. ápr. 21-23" kétoldalas Br emlékplakett (84mm) T:2 patina

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Kalmár Márton (1946-) 1994. Hetényi Géza 1894-1959 - SZOTE Szeged 1994 egyoldalas, öntött bronz emlékérem (91mm) T:1- hátlapon kis patina
30803.

Kalmár Márton (1946-) 1994. "Hetényi Géza 1894-1959 - SZOTE Szeged 1994" egyoldalas, öntött bronz emlékérem (91mm) T:1- hátlapon kis patina

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Kalmár Márton (1946-) DN Prof. Cserháti István 1930-1986 egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (116mm) T:1-
30804.

Kalmár Márton (1946-) DN "Prof. Cserháti István 1930-1986" egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (116mm) T:1-

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Képíró Zoltán (1944-1981) 1981. MÉE-Keszthely Hévíz / Dr. Schulhof Vilmos fürdőorvos, balneológus és reumatológus ezüstpatinázott bronz emlékérme (42,5mm) T:1- CS 528.
30805.

Képíró Zoltán (1944-1981) 1981. "MÉE-Keszthely Hévíz / Dr. Schulhof Vilmos" fürdőorvos, balneológus és reumatológus ezüstpatinázott bronz emlékérme (42,5mm) T:1- CS 528.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Képíró Zoltán (1944-1981) DN UNIVERSITAS SCIENTIARUM MEDICINAE SZEGED kétoldalas Br plakett (80x55mm) T:2 kis patina, ph
30806.

Képíró Zoltán (1944-1981) DN "UNIVERSITAS SCIENTIARUM MEDICINAE SZEGED" kétoldalas Br plakett (80x55mm) T:2 kis patina, ph

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Kiss György (1943-) 1991. Magyar Urológusok Társasága 8. Kongresszusa / Budapest - Hősök tere kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1
30807.

Kiss György (1943-) 1991. "Magyar Urológusok Társasága 8. Kongresszusa / Budapest - Hősök tere" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft