https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 219

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Ezüst (Ag) tejkiöntő, jelzett, 8cm, nettó: 104g
19012.

Ezüst (Ag) tejkiöntő, jelzett, 8cm, nettó: 104g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
38,46
EUR
,
39,47
USD
Ajánlatok száma:
8
Ezüst (Ag) cukortartó, jelzett, 5cm, nettó: 70g
19013.

Ezüst (Ag) cukortartó, jelzett, 5cm, nettó: 70g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
30,77
EUR
,
31,58
USD
Ajánlatok száma:
7
Ezüst (Ag) keretes keret, jelzett, 17x12cm, bruttó: 361g
19014.

Ezüst (Ag) keretes keret, jelzett, 17x12cm, bruttó: 361g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,51
EUR
,
21,05
USD
Ajánlatok száma:
15
Ezüüst (Ag) peremű kristály hamutál. Jelzett. d: 14 cm
19015.

Ezüüst (Ag) peremű kristály hamutál. Jelzett. d: 14 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,10
EUR
,
14,47
USD
Ajánlatok száma:
0
Ezüst (Ag) kristály váza ezüst peremme (lejár). Jelzett. Kopott. Nettó: 41g, m: 17cm
19016.

Ezüst (Ag) kristály váza ezüst peremme (lejár). Jelzett. Kopott. Nettó: 41g, m: 17cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
17,95
EUR
,
18,42
USD
Ajánlatok száma:
0
Antik likőrös palack, fújt, csiszolt üveg, ezüst foglalattal, kopott, jelzett m: 16 cm
19017.

Antik likőrös palack, fújt, csiszolt üveg, ezüst foglalattal, kopott, jelzett m: 16 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,08
EUR
,
23,68
USD
Ajánlatok száma:
0
Ezüst (Ag) nyelű süteményes készlet dobozban, jelzett, h: 16-17cm, bruttó:248g
19018.

Ezüst (Ag) nyelű süteményes készlet dobozban, jelzett, h: 16-17cm, bruttó:248g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,28
EUR
,
52,63
USD
Ajánlatok száma:
2
Ezüst (Ag) kínáló tálka. Jelzett, sérült. Hiányos. 104 g, d: 9,5 cm
19019.

Ezüst (Ag) kínáló tálka. Jelzett, sérült. Hiányos. 104 g, d: 9,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,28
EUR
,
52,63
USD
Ajánlatok száma:
0
Ezüst(Ag) gyűrű lila kővel, jelzett, méret: 60, bruttó: 3,38 g
19020.

Ezüst(Ag) gyűrű lila kővel, jelzett, méret: 60, bruttó: 3,38 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,69
EUR
,
7,89
USD
Ajánlatok száma:
3
Ezüst(Ag) gyűrű türkizzel, jelzett, méret: 51, bruttó: 5 g
19021.

Ezüst(Ag) gyűrű türkizzel, jelzett, méret: 51, bruttó: 5 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,26
EUR
,
10,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Ezüst(Ag) gyűrű apró köves díszítéssel, jelzett, méret: 53, bruttó: 7,6 g
19022.

Ezüst(Ag) gyűrű apró köves díszítéssel, jelzett, méret: 53, bruttó: 7,6 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,38
EUR
,
15,79
USD
Ajánlatok száma:
0
Ezüst(Ag) nyaklánc markazitos medállal, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 6,5 g
19023.

Ezüst(Ag) nyaklánc markazitos medállal, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 6,5 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
17,95
EUR
,
18,42
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő-Szerda: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz