Plakát Tételek száma: 256
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2645032
14784
419
14000
Posters
1942 Macskássy János (1910-1993): Jótékonycélu állami sorsjáték, plakát, Bp., Athenaeum-ny., hajtásnyommal, feltekerve, 59,5×40 cm 2644728
14785
419
Posters
1951 Konecsni György (1908-1970): Nemzetközi Gyermeknap, 1951. június 3. Nagyméretű plakát. Bp., Offset-ny. Feltekerve, sérülésekkel, 118,5x82,5 cm 2644960
14786
419
Posters
1959 "Éljen május 1. A világ dolgozóinak harcos ünnepe", nagyméretű szocialista propaganda plakát, kiadja a Szakszervezetek Országos Tanácsa, Bp., Offset-ny., hajtva, szakadásokkal, 98x67,5 cm 2565437
14787
419
Posters
Baleset ellen védekezz! Naponta 100 Baleset. Tempera, karton, jelzés nélkül, feltehetően Börtsök László (?-?) grafikus műve. 1930-40 körül. Plakátterv. Lapszéli kisebb sérülésekkel. 63x47 cm 2565870
14788
419
3800
Posters
cca 1930-40 Hollywood valódi email lack rouge, Valery Budapest, kisplakát, litográfia, papír, jelzés nélkül, kisebb törésnyomokkal, 17,5×26,5 cm. 2565465
14789
419
3800
Posters
Magyar rejtvényújság. Plakát, 1930-40 körül. Ofszet, papír, Malomvizi jelzéssel, Stádium Rt., lap széle sérült, 35×25 cm 2546163
14790
419
Posters
Börtsök László (?-?): Pyrofarin, plakát- vagy reklámterv, 1935-40 körül. Tempera, papír. Jelzett. Lap alján apró szakadással. 33x22 cm. 2615907
14791
419
Posters
1945 " Magyarország: Köztársaság! ... Éljen a Magyar Köztársaság!" A Magyar Kommunista Párt nagyméretű propaganda plakátja, Bp., Szikra-ny., üvegezett fa keretben, hajtásnyomokkal, gyűrődésekkel, 81x57 cm 2605726
14792
419
Posters
1945 Matiné az MKP XIII. kerületi szervezetének szervezésében palkát 43x57 cm 2646312
14793
419
Posters
1947 Szociáldemokrata Párt IX. kerületi szervezetének kultúrestje, plakát, hajtott, szakadásokkal, 58x40 cm 2644971
14794
419
Posters
1947 Macskássy János (1910-1993): Újjáépítési állami sorsjáték, plakát, Bp., M. Állami Nyomda, feltekerve, sérült, kisebb hiánnyal, 82×57 cm 2644981
14795
419
Posters
1948 "A munkásosztály élharcosainak találkozóhelye a Munkásegység Klub", ólommetszet: Szilágyi Sándor, plakát, feltekerve, sérült, 84x59 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft