Plakát

Tételek száma: 256

1942 Macskássy János (1910-1993): Jótékonycélu állami sorsjáték, plakát, Bp., Athenaeum-ny., hajtásnyommal, feltekerve, 59,5×40 cm
14784.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
17
1951 Konecsni György (1908-1970): Nemzetközi Gyermeknap, 1951. június 3. Nagyméretű plakát. Bp., Offset-ny. Feltekerve, sérülésekkel, 118,5x82,5 cm
14785.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
13
1959 Éljen május 1. A világ dolgozóinak harcos ünnepe, nagyméretű szocialista propaganda plakát, kiadja a Szakszervezetek Országos Tanácsa, Bp., Offset-ny., hajtva, szakadásokkal, 98x67,5 cm
14786.

1959 "Éljen május 1. A világ dolgozóinak harcos ünnepe", nagyméretű szocialista propaganda plakát, kiadja a Szakszervezetek Országos Tanácsa, Bp., Offset-ny., hajtva, szakadásokkal, 98x67,5 cm

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Baleset ellen védekezz! Naponta 100 Baleset. Tempera, karton, jelzés nélkül, feltehetően Börtsök László (?-?) grafikus műve. 1930-40 körül. Plakátterv. Lapszéli kisebb sérülésekkel. 63x47 cm
14787.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
cca 1930-40 Hollywood valódi email lack rouge, Valery Budapest, kisplakát, litográfia, papír, jelzés nélkül, kisebb törésnyomokkal, 17,5×26,5 cm.
14788.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Magyar rejtvényújság. Plakát, 1930-40 körül. Ofszet, papír, Malomvizi jelzéssel, Stádium Rt., lap széle sérült, 35×25 cm
14789.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Börtsök László (?-?): Pyrofarin, plakát- vagy reklámterv, 1935-40 körül. Tempera, papír. Jelzett. Lap alján apró szakadással. 33x22 cm.
14790.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
1945 Magyarország: Köztársaság! ... Éljen a Magyar Köztársaság! A Magyar Kommunista Párt nagyméretű propaganda plakátja, Bp., Szikra-ny., üvegezett fa keretben, hajtásnyomokkal, gyűrődésekkel, 81x57 cm
14791.

1945 " Magyarország: Köztársaság! ... Éljen a Magyar Köztársaság!" A Magyar Kommunista Párt nagyméretű propaganda plakátja, Bp., Szikra-ny., üvegezett fa keretben, hajtásnyomokkal, gyűrődésekkel, 81x57 cm

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
1945 Matiné az MKP XIII. kerületi szervezetének szervezésében palkát 43x57 cm
14792.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1947 Szociáldemokrata Párt IX. kerületi szervezetének kultúrestje, plakát, hajtott, szakadásokkal, 58x40 cm
14793.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
1947 Macskássy János (1910-1993): Újjáépítési állami sorsjáték, plakát, Bp., M. Állami Nyomda, feltekerve, sérült, kisebb hiánnyal, 82×57 cm
14794.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13
1948 A munkásosztály élharcosainak találkozóhelye a Munkásegység Klub, ólommetszet: Szilágyi Sándor, plakát, feltekerve, sérült, 84x59 cm
14795.

1948 "A munkásosztály élharcosainak találkozóhelye a Munkásegység Klub", ólommetszet: Szilágyi Sándor, plakát, feltekerve, sérült, 84x59 cm

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft