Nyomtatványok Tételek száma: 449
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2643932
14695
419
Printed Materials
cca 1990 Pesti nő a századfordulón, 8 db divatfotó, a XX. század elejének divatjáró, mappában 2626734
14696
419
Printed Materials
1990 Erotikus kalendárium képekkel történetekkel 2643986
14697
419
Printed Materials
cca 1990 5 db erotikus újság 2625201
14698
419
Printed Materials
1991 Vatikáni, magyar nyelvű köszönölevél II. János Pál pápa nevében, Crescenzio Sepe (1943-) későbbi érsek sokszorosított aláírásával, B. Hajdú László festőművész részére, II. János Pál magyarországi útja során átadott ajándéka ügyében. Külön kártyán II. János Pál sokszorosított latin nyelvű üzenetével magyarországi látogatása kapcsán valamint sokszorosított fotójával. Üvegezett fa keretben, 38,5x28 cm 2628378
14699
419
Printed Materials
1991-2005 Playboy magazin 4 db száma 2562133
14700
419
Printed Materials
1993, 1996 Dorotheum, 2 db képekkel illusztrált falinaptár 2646963
14701
419
Printed Materials
cca 1993-2003 4 db vegyes erotikus és pornó újság 2649727
14702
419
Printed Materials
1994 Vasarely, Victor (1908-1997): Hatlapos teljes mappa (teljes a borítóval együtt). Bp., é.n., Vasarely Múzeum, ofszet, papír, lapméret:42,5x31 cm 2589439
14703
419
Printed Materials
cca 1995 A Megint tanú c. film ismertetője (rendezte: Bacsó Péter), Mokép Rt. kiadvány, fekete-fehér képekkel illusztrált, szélén apró sérülések, 4 p. 2417791
14704
419
Printed Materials
1996-1998 Märklin modellvasút katalógus. Neuheiten 1996. Das C-Gleis.; Neuheiten 1998. Göppingen, 2009, Märklin, 95; 95 p. Német nyelven. Színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötésekben. + Märklin Dampfolk-Service. Wartung Pflege Reparatur. Märklin Spur HO. Göppingen,én., Märklin, 15 p. Kiadói papírkötés. 2619504
14705
419
Printed Materials
1998 Papír- és Nyomdaipari Műszaki Egyesület 1948-1998. Az egyesület 50 éves évfordulóra kiadott illusztrált, hajtogatható emlékkiadvány. Kartondobozban. 2417765
14706
419
Printed Materials
1998 Märklin modellvasút katalógus. Gesamtprogramm 1998/1999 DI. Göppingen, 1998, Märklin, 526 p. Német nyelven. Színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötésekben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft