Nyomtatványok Tételek száma: 449
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2652266
14587
419
Printed Materials
1968 Bohóc a falon c. film (rendező: Sándor Pál) ismertető kiadványa, kétoldalas, kissé foltos 2589303
14588
419
Printed Materials
cca 1968 50 - Emlékezetes filmek, történelmi idők, MOKÉP-MAHIR képekkel illusztrált filmtörténeti ismertető kiadvány, Bp., Egyetemi Ny., tűzött papírkötés 2644408
14589
419
Printed Materials
1968 Esti Hírlap XIII. évf. 131. sz., 1968. jún. 5., a címlapon: "Lelőtték Robert Kennedyt", 8 p. 2631485
14590
419
Printed Materials
1968 Balgarszki Hudozsnik. Szófia Kiadóvállalat budapesti kiállítása 1968. január. Vegyes nyomtatványok. 2621847
14591
419
Printed Materials
1968-1975 Autó-motor 6 száma + The Sunday Sun Comics képregényújság 1989. okt. 22. száma 2646782
14592
419
Printed Materials
cca 1968-1975 4 db régi lengyel étlap 2589351
14593
419
Printed Materials
cca 1969 A Pál utcai fiúk c. magyar-amerikai film jelenetei (rendező: Fábri Zoltán), 2 db színes fotóval illusztrált MOKÉP reklámnyomtatvány, az egyiken kisebb sérülés, 14x10 cm 2644389
14594
419
Printed Materials
1969 Esti Hírlap XIV. évf. 168. sz., 1969. júl. 21., a címlapon: "Séta a Nyugalom Tengerén", az Apollo-11 legénysége (Armstrong, Aldrin, Collins), kisebb folttal és szakadással, 8 p. 2551976
14595
419
Printed Materials
1969 Typographia 1869. május 1. I. évf. 1. számának reprint kiadása, 2 sztl. lev. 2652164
14596
419
Printed Materials
cca 1969 A Pál utcai fiúk c. magyar-amerikai film egy jelenete (rendező: Fábri Zoltán), MOKÉP reklámkiadvány, 14,5x10 cm 2621800
14597
419
Printed Materials
1969-1977 6 db Budapesti távbeszélő számváltozási jegyzék, vegyes állapotban (tűzve / tűzés nélkül) 2590987
14598
419
Printed Materials
cca 1970 Piko Modellbahn modellvasút katalógus, német nyelven, szakadt, kissé kopott borítóval. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft