Nyomtatványok

Tételek száma: 449

1943 Az öt világrész harca, az új világháború történetének második része 1941. XI-től 1942. XI-ig, Pesti Hírlap évkönyve, 80p
14500.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1943 A pécsi m. kir. állami gróf Széchenyi István Gimnázium évkönyve az intézet fennállásának 86. évében. Pécs, 1943, Kultúra-ny. Sérült papírkötésben.
14501.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1943 A szombathelyi premontrei rendi Szent Norbert Gimnázium évkönyve az 1942-43. tanévről. Szombathely, 1943, Martineum-ny. Kissé sérült papírkötésben.
14502.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1943 Az öt világrész harca. Az uj világháború történetének második része 1941. XI-től 1942. XI-ig. Pesti Hírlap Évkönyve 1943. Bp., Pesti Hírlap (Légrády-ny.), 80 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kissé viseltes papírkötésben.
14503.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
1943 Monori Mag 1943. tavaszi képes árjegyzéke. Kiadja a Magyar Magtenyésztési Rt. Monori Magkereskedése. Bp., Légrády-ny., 192 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. A borító grafikája D. Szabó István (1905-1990) munkája. Papírkötésben, sérült, kissé foltos borítóval, néhány sérült lappal.
14504.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1943 dekoratív fali asztali naptára, feljegyzések nélkül, kissé sérült.
14505.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
14506.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1943 Ranolder Hiradó, Jubileumi emlékkönyv, 1893-1943. X. évf., 1-3. sz., 1943. január-augusztus. Bp., Stephaneum-ny., 164 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Papírkötésben, kissé sérült, foltos, néhány lap kijár.
14507.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1945 Mi van a KALOT pöre mögött? ... Bp., 1945., KALOT Mozgalom Központja,(Korda-ny.), 20 p.
14509.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1945 A Ludas Matyi első évfolyamának 4 db száma (8., 9., 12., 13.)
14510.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1945 Vége a háborúnak. Pápa, MKP röplapja és népünnepélyre szóló meghívója 17x24 cm
14511.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1945 Kis Ujság 1945. okt. 9., a címlapon a Független Kisgazdapárt budapesti választási győzelmének hírével, 4 p.
14512.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft