Nyomtatványok

Tételek száma: 449

1937 Búvár folyóirat III. évf. 1-6. sz., 1937. január-június (fél évfolyam). Bp., Franklin-Társulat. Vegyes állapotban. Kiadói aranyozott egészvászon borítóban.
14474.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1937 III. Viktor Emánuel olasz király látogatására tartott katonai díszszemle belépőjegye
14475.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
14476.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1938 Utazási napló. A modern ember útizsebkönyve. 1938. tavasz-nyári idény (IX. évf.) Szerk.: Oeconomus. A rend könyvei. Bp., Ladányi Jánosné-ny., (4)+60 p. Papírkötésben, korabeli hirdetésekkel.
14477.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
14478.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1938 Fiumei fekete-fehér fényképekkel, kihajtható prospektus. Olasz nyelven.
14479.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
1938 Reisezeitung der Deustchen Ostmark, 6. Jahr, Folge 7. Fekete-fehér képekkel, korabeli hirdetésekkel, német nyelven. Kissé sérült papírkötés, 24 p.
14480.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
1939 Az Angolkisasszonyok B. M. V. egri érseki r. k. leánygimnáziumának és négy évfolyamú női felsőkereskedelmi iskolájának évkönyve az 1931-32. tanévről. Szolnok, 1932, Varga József-ny. Papírkötésben.
14481.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1939 A budapesti IX. kerületi m. kir. állami Fáy András Gimnázium 22. számú évkönyve az 1938-39. tanévről. Bp., 1939, Fráter és Társa-ny. Sérült papírkötésben.
14482.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1939 Köztelek zsebnaptár I-II. köt. Szerk.: Konkoly Thege Sándor, Buday György. 45. évfolyam. Bp., 1939., Országos Mezőgazdsági kiállítás, 1939. márc. 22-27., Budapesti Nemzetközi Vásár, 1939. IV. 28. - V. 8. Bp., 1939., Pátria. Kiadói papírkötés, és kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott vászon-kötéssel, a I. kötet végén hiányzó jegyzetlapokkal, az utolsó lapon bejegyzésekkel.
14483.

1939 Köztelek zsebnaptár I-II. köt. Szerk.: Konkoly Thege Sándor, Buday György. 45. évfolyam. Bp., 1939., Országos Mezőgazdsági kiállítás, 1939. márc. 22-27., Budapesti Nemzetközi Vásár, 1939. IV. 28. - V. 8. Bp., 1939., "Pátria." Kiadói papírkötés, és kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott vászon-kötéssel, a I. kötet végén hiányzó jegyzetlapokkal, az utolsó lapon bejegyzésekkel.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca. 1940 Stájerország nyaralóhelyeinek, fürdő- és gyógyhelyeinek ismertetője. Stájerország Idegenforgalmi Hivatala, Gráz. Hans Wagula (1894-1964) borítótervével. Kiadói papírkötésben. 128 oldal. Fekete-fehér fényképekkel, egy kihajtható térképpel és 42 oldalon gráci cégek és grácvidéki, stájerországi nyaralóhelyek, fürdők és gyógyhelyek hirdetései találhatók. Korának megfelelő állapotban.
14485.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
cca 1940 Népgázálarc, tájékoztató füzet, Bp., Mercur Műszaki és Vegyipari Rt., 16 p., sérült
14486.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft