1934 L'Illustration du Livre Francais par Pierre Gusman. Bulletin Officiel de L'Union Syndicale des Maitres Imprimeurs de France. Rendkívül gazdagon illusztrált, nagyméretű kiadvány francia nyelven. Kiadói papírkötésben, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
1935-1942 össz. 3 db kis méretű naptár heti bontásban, lapok hátoldalán receptekkel, foltos és sérült, 1935-ös naptár fedlapja és 1937-es utolsó lapja hiányzik, 8x5,5 cm
1936 Olympia 1936. Die XI. Olympischen Spiele in Berlin und Garmisch-Partenkirchen. Band I-II. Band I. Die Olympischen Winterspiele Vorschau auf Berlin. Band II. Die XI. Olympischen Spiele in Berlin 1936. Herausgegeben vom Cigaretten-Bilderdienst. Altona (Hamburg)-Bahrenfeld, 1936, Cigaretten-Bilderdienst, 127+1 p.+5 (fekete-fehér képtáblák.) t. t.+1 (kihajtható térkép) t.; 165+3 p.+8 (fekete-fehér képtáblák.) t. Cigarettakép gyűjtő albumok, az összes gyűjtőképpel, német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban