Nyomtatványok

Tételek száma: 449

1934 Diadal Áruház, kerékpár, varrógép és alkatrész árjegyzéke,
14462.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
10
1934 Rákoskeresztúri Levente Egyesület báljának meghívója
14463.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
1934-1935 Kis Vilmos asztaloskellékek vasáruraktára árjegyzék és számla okmánybélyeggel
14464.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1934-1950 Vegyes színházi magazin, 4 db: Színházi Élet 3 száma, Színházi és Mozi 1 száma. Változó állapotban, szakadt borítókkal, de közte sérült is.
14465.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1934 LIllustration du Livre Francais par Pierre Gusman. Bulletin Officiel de LUnion Syndicale des Maitres Imprimeurs de France. Rendkívül gazdagon illusztrált, nagyméretű kiadvány francia nyelven. Kiadói papírkötésben, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
14466.

1934 L'Illustration du Livre Francais par Pierre Gusman. Bulletin Officiel de L'Union Syndicale des Maitres Imprimeurs de France. Rendkívül gazdagon illusztrált, nagyméretű kiadvány francia nyelven. Kiadói papírkötésben, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
1935 3 db nyomtatvány Hamburg-London hajóutazásról: M.S. Monte Pascoal hajójegy, londoni utazási prospektus, benne képek a hajóról
14467.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
1935-1942 össz. 3 db kis méretű naptár heti bontásban, lapok hátoldalán receptekkel, foltos és sérült, 1935-ös naptár fedlapja és 1937-es utolsó lapja hiányzik, 8x5,5 cm
14468.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1936 Olympia 1936. Die XI. Olympischen Spiele in Berlin und Garmisch-Partenkirchen. Band I-II. Band I. Die Olympischen Winterspiele Vorschau auf Berlin. Band II. Die XI. Olympischen Spiele in Berlin 1936. Herausgegeben vom Cigaretten-Bilderdienst. Altona (Hamburg)-Bahrenfeld, 1936, Cigaretten-Bilderdienst, 127+1 p.+5 (fekete-fehér képtáblák.) t. t.+1 (kihajtható térkép) t.; 165+3 p.+8 (fekete-fehér képtáblák.) t. Cigarettakép gyűjtő albumok, az összes gyűjtőképpel, német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban
14469.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
14470.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
1936 Tata Tóvárosi és Tatai Járási Ipartestület nyomtatványa, 4 db, közte meghívó szakosztályi gyűlésre, zárszámadás
14471.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1936 Bp., felsőzsidi Németh Tiborné (szül. Mesterházy Sári) halotti értesítője
14472.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1936-1937 3 db olasz utazási prospektus, sok képpel: Bologna, Palermo, Vicenza
14473.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft