1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
1942 Termés folyóirat 1. szám, 1942. Å‘sz. Kolozsvár, Nagy JenÅ‘ és Fia-ny. Benne Wass Albert, Varró DezsÅ‘ és mások Ãrásaival, Gy. Szabó Béla illusztrációival. Sérült kiadói papÃrkötés, helyenként kissé foltos, a hátsó borÃtón kisebb hiánnyal, az elsÅ‘ képtábla nagyrészt elvált.