Militária

Tételek száma: 91

Legéndy József (1927-2007): Csukj be! Tempera, karton. Jelzés nélkül. 34,5x25 cm
13909.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Legéndy József (1927-2007): 7 db katonai témájú, páncélosokat (tankokat), katonákat és ágyút ábrázoló rajz. Tus, toll vagy filctoll, papír. Jelzés nélkül. Egyik lap hátoldalán Címoldal Néphadsereg felirattal. 8,5x27 és 19,5x30 cm közötti méretekben.
13910.

Legéndy József (1927-2007): 7 db katonai témájú, páncélosokat (tankokat), katonákat és ágyút ábrázoló rajz. Tus, toll vagy filctoll, papír. Jelzés nélkül. Egyik lap hátoldalán "Címoldal Néphadsereg" felirattal. 8,5x27 és 19,5x30 cm közötti méretekben.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Siegfried von Waldenburg (1898-1973) Wehrmacht tábornok , a 116 páncélos hadtest parancsnoka, nagy méretű potré. Pasztell, papír jelzett. Maryrose Beadog. Üvegezett keretben, 64x50 cm Hozzá a Der Windhund, a hadtest katonáinak lapja 10 db száma az 1970-es évekből. /  Siegfried von Waldenburg (1898-1973) Wehrmacht general of the 116th Panzer Division. His large portrait, Pastel, paper, Signed. With 10 copies of the divisions solders magazine, Der Wildhund, from the 1970s
13911.

Siegfried von Waldenburg (1898-1973) Wehrmacht tábornok , a 116 páncélos hadtest parancsnoka, nagy méretű potré. Pasztell, papír jelzett. Maryrose Beadog. Üvegezett keretben, 64x50 cm Hozzá a Der Windhund, a hadtest katonáinak lapja 10 db száma az 1970-es évekből. / Siegfried von Waldenburg (1898-1973) Wehrmacht general of the 116th Panzer Division. His large portrait, Pastel, paper, Signed. With 10 copies of the division's solder's magazine, Der Wildhund, from the 1970's

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88
cca 1914-1918 Az Osztrák-Magyar Császári és Királyi Haditengerészet (K.u.K. Kriegsmarine) tengeralattjárójának sikeres torpedótalálata egy gőzhajón, feliratozott fotó, az egyik sarkán apró sérüléssel, 18x13 cm / cca 1914-1918 Successful torpedo hit on a steamship from a submarine of the Austro-Hungarian Navy (K.u.K. Kriegsmarine), photo, minor damage on one corner, 18x13 cm
13912.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
13913.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
cca 1914-1918 A Száva torkolatának közelében kihalászott, angol torpedók tárolására használt rekesz az SMS Szamos, az Osztrák-Magyar Császári és Királyi Haditengerészet (K.u.K. Kriegsmarine) monitor típusú hadihajójának fedélzetén, a hátoldalán feliratozott fotó, az egyik sarkán apró sérüléssel, 18x12,5 cm / cca 1914-1918 British torpedo storage rack, found near the estuary of the Sava, on the deck of the SMS Szamos, Austro-Hungarian Navy (K.u.K. Kriegsmarine) monitor type warship, photo with description on the reverse, minor damage on one corner, 18x12.5 cm
13914.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
cca 1914-1918 Bogumil Nowotny (1872-1960) korvettkapitány, az Osztrák-Magyar Császári és Királyi Haditengerészet (K.u.K. Kriegsmarine) SMS Scharfschütze Huszár-osztályú rombolójának parancsnoka a hajó parancsnoki hídján, feliratozott fotó, sarkain kis sérülésekkel, 23x17 cm / cca 1914-1918 Bogumil Nowotny (1872-1960) corvette captain, commander of the SMS Scharfschütze Huszár-class destroyer (Zerstörer) of the Austro-Hungarian Navy (K.u.K. Kriegsmarine) on the ships bridge, photo, slightly damaged on the corners, 23x17 cm
13915.

cca 1914-1918 Bogumil Nowotny (1872-1960) korvettkapitány, az Osztrák-Magyar Császári és Királyi Haditengerészet (K.u.K. Kriegsmarine) SMS Scharfschütze Huszár-osztályú rombolójának parancsnoka a hajó parancsnoki hídján, feliratozott fotó, sarkain kis sérülésekkel, 23x17 cm / cca 1914-1918 Bogumil Nowotny (1872-1960) corvette captain, commander of the SMS Scharfschütze Huszár-class destroyer (Zerstörer) of the Austro-Hungarian Navy (K.u.K. Kriegsmarine) on the ship's bridge, photo, slightly damaged on the corners, 23x17 cm

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
The Illustrated War News 1915 teljes évfolyam négy félbőr kötésbe kötve. Angol képes magazin az I. világháborúról. Szép állapotban
13916.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
The Illustrated War News 1914, 1916, két fél évfolyam négy félbőr kötésbe kötve. Angol képes magazin az I. világháborúról. Szép állapotban
13917.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
10
1941 Horthy emléklap korabeli másolata. 14x20 cm
13918.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
12 db Munkásőr csillag, vegyes állapotban
13919.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
10
1914-1915 A győzelemért feliratú gyertyatartó pár, kopásnyomokkal, m: 21,5 cm
13920.

1914-1915 "A győzelemért" feliratú gyertyatartó pár, kopásnyomokkal, m: 21,5 cm

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft