Vegyes konyhai tétej, kopott, sérült, nyárs, hiteles italmérő, fánk fo... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/419/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~500013/Vegyes-konyhai-tetej-kopott-serult-nyars-hiteles-italmero-fank-formak-derelyevago-st~II2575700
2575700
12135
419
Flea Market
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,11 EUR , 8,82 USD
Leírás: Vegyes konyhai tétej, kopott, sérült, nyárs, hiteles italmérő, fánk formák, derelyevágó stb. 11db
: karap_norbert
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: