Könyvek: Vallás

Tételek száma: 53

Beer-Polcz-Sajgó: Élet, hit lélek. Bp, 2007: Éghajlat. Kiadói papírkötésben.
17319.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
Istennek nagyságos dolgai. Prédikációk a kolozsvári református theologiai fakultás 1929/30. tanévi akadémiai istentiszteleteiről. Kolozsvár, 1930, Minerva. Félvászon kötésben
17320.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Ilosvai (Kollár) Vilmos: Az EGY-ISTEN szentháromságának fogalma fejlődéstörténeti és ismerettani szempontból. Bp., 1905., Várnai F.,55+1 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, szakadt, foltos borítóval.
17321.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Müller Lajos S. J.: Az első parancs; A második parancs; A harmadik parancs. (3 kötet). Keresztény Kis Könyvtár. Bp., 1928, Szent István-Társulat, 67 p., 63 p., 60 p. Kissé sérült kiadói papírkötés, intézményi bélyegzőkkel.
17322.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Mackintosh C.H.: Elmélkedések Mózes Harmadik könyve felett, fordította: Dr. Kádár Imre, Bp., é.n., Dr. Kiss Ferenc, félvászon kötésben
17323.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Joseph J. Carr: A megtört kereszt. Ford.: Vékey Ádám, Dezsényi István. Bp., 1993., Hit Gyülekezete. Kiadói kartonált papírkötés
17324.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
Dr. Rapcsányi J. Jenő: Út a kegyelem templomáig. A szegedi ág. hitv. evang. egyházközség története. Bp., 1943, Szerzői kiadás, Szeged Városi Nyomda és Könyvkiadó Rt. Kissé kopott kiadói papírkötésben
17325.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Péchy László: Rejtett tanítások a Bibliában. Bp., é.n., Bethlen Gábor Irodami és Nyomdai Rt., kiadói papírkötésben, hiányzó belső borítóval
17326.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Farkas Gejza: Dr. Luther Márton életrajz az evangyélmi nép számára. Nagyszombat, 1889, a szerző kiadása, későbbi félvászon kötésben
17327.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Payr Sándor: Cordatus Konrád budai pap, Luther jó barátja. A Luther-Könyvtár és Múzeum füzetei 5. Bp., 1928, Luther-Társaság, kiadói papírkötésben
17328.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Soren Kierkegaard: Isten változatlansága. fordította: Dr. Szeberényi Lajos Zs. Békéscsaba, 1929, Ev. Egyházi Könyvkereskedés, kiadói papírkötésben
17329.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Luther Márton önmagáról. Német és latin forrásmunkákból fordította és összeállította: Virág Jenő. Bp., 1937, Országos Luther Szövetség. Kissé kopott kiadói papírkötésben
17330.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft