Könyvek: Vallás

Tételek száma: 53

17307.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Vegyes hitvita tétel, 3 db:   Fabiny Tibor-Hafenscher Károly: Négyszázotven éves az Ágostai Hivallás. Bp., 1980., Magyarországi Evangélikus Egyház Sajtóosztálya. Kiadói egészvászon-kötés.;   A heidelbergi káté. Bp.,2019,Magyarországi Református Egyház Kálvin János Kiadója. Kiadói papírkötés.;   Pázmány Péter egy tudakozó prédikátor nevével íratott öt levél. (1613.) Sajtó alá rendezte, az utószót és a jegyzeteket írta: Bitskey István. Bp., 1984., Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17308.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17309.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17310.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Karssen, Gien: Nők a Bibliában. Bp., 1993, Evangéliumi Kiadó. Kiadói papírkötés. A szerző által aláírt példány.
17311.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Kreuzwieser, J.: Mindszenty. Held oder Verbrecher? Linz, 1949, Katholische Schriftenmission, 32 p. Német nyelven. Kiadói tűzött papírkötés.
17312.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17313.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Masznyik Endre (szerk.): Dr. Luther Márton egyházszervező iratai. V. kötet, A második időszakból (1526-1530) való iratok. Pozsony, 1910, Luther Társaság, kiadói kissé kopott papírkötésben, felvágatlan lapokkal
17314.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Túróczy Zoltán: ...és hivják nevét: csodálatosnak Győr, 1937, Baross Nyomda, félvászon kötésben
17315.

Túróczy Zoltán: "...és hivják nevét: csodálatosnak" Győr, 1937, Baross Nyomda, félvászon kötésben

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Dr. Hergenrőther József: A katholikus egyház és keresztény állam. II. kötet, Bp., 1875, Kiadja a pesti növendékpapság, Kiadói egészvászon kötésben.
17316.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Közönséges isteni tiszteletre rendelt énekes könyv, mely Szent Dávid zsoltárain kívül magában foglal némely kiválogatott és a helvét vallástételt követő négy superintendentia által jóváhagyott énekeket, egynehány imádsággal együtt. Bp., 1912., Hornyánszky Viktor, 404 p. Korabeli bársony-kötés, bakelit kötéstáblákkal, aranyozott lapélekkel, az elülső kötéstáblán csont díszítéssel, kissé kopott borítóval, az elülső táblán kis sérüléssel, bejegyzésekkel.
17317.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
17318.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft