Alois Svoboda: Prauge. hn., 1969., Olympia. Francia nyelvű Prága útikö... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/419/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~1000004/Alois-Svoboda-Prauge-hn-1969-Olympia-Francia-nyelvu-Praga-utikonyv-Praga-terkeppel-K~II2619427
2619427
15206
419
900
Books: Travelling, Local History
Leírás: Alois Svoboda: Prauge. hn., 1969., Olympia. Francia nyelvű Prága útikönyv, Prága-térképpel. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés.
: tg