Könyvek: Történelem Tételek száma: 270
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2543321
15785
419
Books: History
Andor Mihály: Szegény Micsinay, Egy besúgó élete. Pécs, 2011, Jelenkor. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. 2625649
15786
419
3800
Books: History
Európa híres kertje. Történetei ökológia tanulmányok Magyarországról. Szerk.: R. Várkonyi Ágnes, Kósa László. Bp., 1993., Orpheusz. Kiadói papírkötés 2625644
15787
419
Books: History
Michel Stanesco-Michel Zink: A középkori regény története az európai irodalomban. Bp., 2000., Palimpeszt Kulturális Alapítvány. Kiadói papírkötés 2650182
15788
419
Books: History
Modor Ádám: A titok meg a nyitja. Titkos szolgák és jelentések. Bp., 2004., Kairosz. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. 2619081
15789
419
Books: History
Dr. Kovács András: Vallomás a székely szombatosok perében. Szerk.: Máté Zsolt. Bukarest, 1981. Kriterion. Erdélyi Lajos képeivel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. 2566140
15790
419
Books: History
Rimanóczy László: Az elveszejtett turáni örökség. Zsarátnok Könyvek 17. Bp., 2016., Ősi Örökség Alapítvány. Kiadói papírkötés. 2650131
15791
419
Books: History
Tabajdi Gábor: A III/III krónikája. Bp.,2013, Jaffa. Kiadói papírkötés. 2534262
15792
419
Books: History
Takács József: A földmunkásmozgalom története. Harminc esztendő. Bp., 1926, Magyarországi Földmunkások Országos Szövetsége. Papírkötés, hiányzó hátsó borítóval, pár lap szélén folttal, széteső, rossz állapotban. 2559707
15793
419
Books: History
Horn Gyula: Azok a kilencvenes évek... Bp., 1999, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 2650875
15794
419
Books: History
Fehérváry István: Börtönvilág Magyarországon 1945-1956. Bp., 1990., Magyar Politikai Foglyok Szövetsége. Kiadói papírkötés. 2651354
15795
419
Books: History
1932 Madzsar József: Kizártak a pártból. Bp., 1932., (Neufeld Zoltán-ny.), 15 p. Kiadói papírkötés, egy lap (3/4) szakadt, sérült, szakadt borítóval, intézményi bélyegzővel. 2650755
15796
419
Books: History
Esterházy Pál 1901-1989. Az utolsó herceg a szélsőségek évszázadában. Szerk. Stefan August Lütgenau. Ford:: Jónás Péter. Bp.,2008., Balassi. Kiadói kartonált papírkötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft