Könyvek: Technika

Tételek száma: 32

17226.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Fiat 1300 / Fiat 1500. Torino, 1963, FIAT. Német nyelven. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
17227.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1969 Kezelési útmutató. VW 1500, VW1300, VW1200. Wolfsburg,1969, Volkswagenwerk A.G. Kiadói foltos papírkötés.
17228.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Königlich Ungarische Station für Gärungswissenschaft. (Budapest II, Herman Ottó út 15. sz.) Bp., 1934, Königlich Ungarische Universitäts-Druckerei (Kir. M. Egyetemi Ny.), 19+1 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
17229.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1954 Csepel 125/T motorkerékpár használati és kezelési utasítás. Bp., én., Csepel Kerékpár és Mezőgazdasági Kisgép Nagykereskedelmi Vállalat, 144 p. Ábrákkal illusztrált. Kiadói haránt-alakú félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, ceruzás firkákkal és bejelölésekkel, egy szakadt lappal.
17230.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
27
17231.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17232.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Dr. Koós Gábor: Az áruisme kis lexikona, tekintettel a vegytani és mechánikai technologiára. Stampfel-féle tudományos zsebkönyvtár 27-30. Pozsony-Bp., 1899, Stampfel Károly, (2)+351 p. Sérült kiadói félvászon-kötés, hiányzó gerinccel, sérült borítóval, néhány foltos lappal, az első lap kijár.
17233.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
10
Sevcsik Jenő: Fényképezés. (Gép, anyag, felvétel). Ipari Szakkönyvtár. Bp., 1963, Műszaki Könyvkiadó. Harmadik kiadás. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrált. Kissé sérült kiadói papírkötés.
17234.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17235.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
The air travellers handbook. The complete guide to air travel, airplanes and airport. Szerk.:Helen Varley. New York, (1978), Fireside Book. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói nyl-kötés.
17236.

The air traveller's handbook. The complete guide to air travel, airplanes and airport. Szerk.:Helen Varley. New York, (1978), Fireside Book. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói nyl-kötés.

Kikiáltási ár:
800 Ft
A Vörös Csillag Érdemrenddel kitüntetett Magyar Honvédelmi Szövetség Műegyetemi és Mezőgazdasági Repülők Klubja. Évkönyv. 1987. Összeáll.: Horti Kálmán. (Bp.), (1988), 3+104 p. Kiadói papírkötés.
17237.

A "Vörös Csillag" Érdemrenddel kitüntetett Magyar Honvédelmi Szövetség Műegyetemi és Mezőgazdasági Repülők Klubja. Évkönyv. 1987. Összeáll.: Horti Kálmán. (Bp.), (1988), 3+104 p. Kiadói papírkötés.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft