Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 37

Suhajda Ágnes: A föld és a világ keletkezése a Kalevalában meg a vogul énekekben, mondákban. Eötvös Loránd Tudományegyetem Nyelvtudományi Dolgozatok 3. Bp., 1971., ELTE. Kiadói papírkötés. Megjelent 250 példányban.
17188.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Nagy László István: Közgazdasági és társadalmi ismeretek. Ideiglenes tankönyv a gimnázium, leánygimnázium, líceum, leánylíceum, tanító és tanítónőképző intézet, kereskedelmi középiskola és kereskedelmi leányközépiskola számára. Bp., 1945., Athenaeum. Kiadói papírkötés, szakadt, részben hiányos gerinccel.
17189.

Kikiáltási ár:
800 Ft
C. Northcote Parkinson: Parkinson törvénye vagy az Érvényesülés Iskolája. Bp., 1983., Minerva. Harmadik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
17190.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Sismondi János: A nemzetgazdaságtan újabb elmélete. I. köt. Ford.: Enyedi Lukács. Nemzetgazdasági  írók tára. Bp., 1893., Pallas. Kopott egészvászon-kötés, 3 kijáró lappal.
17191.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Bart István: Amerikai-magyar kulturális szótár. DEDIKÁLT! Bp., 2000., Corvina. Kiadói papírkötés.
17192.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17193.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
17194.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Riedl Frigyes: Retorikai olvasókönyv. Bp., 1909. Lampel. Kissé foltos, korabeli félvászon kötésben
17195.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17196.

Kikiáltási ár:
800 Ft
V. V. Szokolov: Spinoza filozófia és a jelenkor. Ford.: Láng Rózsa. Bp., 1981., Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, műanyag védőborítóban, volt könyvtári példány.
17197.

Kikiáltási ár:
800 Ft
A N. Leontyev: A pszichikum fejlődésének problémái. Ford.: Mikus Gyula. Bp., 1964., Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.
17198.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Laveleye, Émile [Louis Victor de]: Kormányformák az újkori társadalmakban. Ford., előszóval és jegyzetekkel ellátta: Tóth Lőrincz. Bp., 1881, M. Tud. Akadémia Könyvkiadó-hivatala, XVIII+180 p. Aranyozott gerincű félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval és gerinccel, tulajdonosi névbejegyzéssel.
17199.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: