15600.
419. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
5 000 Ft
13,51 EUR, 14,71 USD
Sándor Mihály: Vasutasból aranybányász. Beszélgetések Buzánszky Jenővel. DEDIKÁLT! Debrecen, 2007, Campus Kiadó. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.