Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom

Tételek száma: 31

A legszebb mesék a világ minden népének mesekincséből. Összegyűjötte Sebők Zsigmond. Bp., 1986, Könyvértékesítő Vállalat. 1916-os kiadás reprintje. Átkötött modern kemény-kötés, kissé foltos lapokkal, volt könyvtári példány.
17379.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Mese a lótuszvirágról. Indiai mesék. Vál. és ford.: Schäfferné Földvári Ilona. Bp.,1980,Móra. Színes illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón egészen kis kopásnyomokkal.
17380.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17381.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Benedek Elek: A vitéz szabólegény. Vál. és szerk.: Kormos István. Szecskó Tamás rajzaival. Bp.,1987,Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
17382.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17383.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,62
1,76
17384.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
17385.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Erich Kästner: Gyurka és a detektivek. Átdolgozta: Halácsy Endre. Walter Trier rajzaival. Bp., é.n., Révai. Kiadói illusztrált egészvászon kötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal.
17386.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17387.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17388.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,62
1,76
Altay Margit: A kék madár. Maurice Maeterlinck filmmeséje. A borító Sebők Imre munkája. Bp., (1941), Palladis Rt., 62 p. Kiadói illusztrált haránt alakú félvászon-kötés, kissé sérült, kopott, foltos borítóval, néhány kissé foltos lappal, ajándékozási bejegyzéssel.
17389.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
17390.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft