[Magyar Elek]: Az ínyesmester 1000 új receptje. Bp.,1935., Athenaeum, 255 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, ceruzás bejegyzésekkel az elülső szennylapon, az első pár lap kijár