Wright, Frank Lloyd: Testamentum. Bp., 1974, Gondolat. Kiadói egészvás... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/419/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~1000009/Wright-Frank-Lloyd-Testamentum-Bp-1974-Gondolat-Kiadoi-egeszvaszon-kotes-kisse-serul~II2648629
2648629
16740
419
Books: Architecture, Art
Leírás: Wright, Frank Lloyd: Testamentum. Bp., 1974, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 5000 példányban.
: karap_norbert