16642.
419. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: ÉpÃtészet, művészet
3 000 Ft
8,11 EUR, 8,82 USD
Brepohl, Erhard - Koch, Rudi: Schmuck und Uhren. Leipzig, 1966, VEB Fachbuchverlag, 296 p. + 2 t. (szÃnes képtáblák). Szövegközi fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kopott borÃtóval.