D. Udvary Ildikó (szerk.): Káosz és rend. H. n., 2017, Magyar Alkotóművészek Orsz. E. 397 p. Többek közt Aknay János, ef Zámbó István, Matzon Ákos műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés.
... és akkor megérkeztek az Inkák. Kincsek a spanyol hódítás előtti Peruból. Bp., 2007., Szépművészeti Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval. + 2 db belépő a 2019-ben rendezett Az inkák aranya c. budapesti kiállításra.
Sümegi György, Takács Péter (szerk.): Kolozsvári festők. Takács Galéria. Százhalombatta, 2010, Font-Press. 75p. Többe közt Nagy Imre, Nagy István, Szolnay Sándor, Tasso Marchini, Mohy Sándor műveivel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Van Gogh Budapesten. Szerk.: Geskó Judit. Bp., 2006, Szépművészeti Múzeum-Vince Kiadó, 538 p. Kiállítási katalógus, gazdag képanyaggal, többek közt Vincent van Gogh, Czóbel Béla, Tihanyi Lajos, Rippl-Rónai József műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói papírkötés.
Natura Morta. A Velencei Biennale XLVII. Képzőművészeti kiállítása magyar pavilonjának kiadványa, 4 kötet: Omnia Mutantur; Éva Köves; Judit Hersko; Róza El-Hassan. Bp., 1997, Ludwig Múzeum-Kortrás Művészeti Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, olasz és angol nyelven. Kiadói papírkötés, kiadói kartontokban, jó állapotban.
2 db Molnár C. Pálról szóló könyv: Bizzer István: Molnár-C. Pál, a könyvművész. Bp., 2006, Holnap. Gazdag képanyaggal, Molnár C. Pál műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. + Csillag Éva: Boldog lelkek. Molnár-C. Pál istenes művei. Bp., 2008, Kairosz. Kiadói kartonált papírkötés.
Szabolcsi Hedvig: Magyarországi bútorművészet a 18-19. század fordulóján. (Európai kapcsolatok és stíluskérdések.) Bp., 1972., Akadémiai Kiadó. Kárász Judit fotóival. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé foltos felső lapélekkel.
Kaszás Gábor: Aba-Novák Vilmos (1894-1941) Kikötő, 1930. Bp., 2017, Virág Judit, 18+2 p. Színes és fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.