Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 307

A magyar festészet rejtőzködő csodái. Válogatás magyar magángyűjteményekből II. Bp., 2005. Mű-terem galéria. 336p. Új állapotú dekoratív album. 334. oldalon kis helyen sérült.
16634.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
9
A Corvina művészettörténeti korszakokat bemutató sorozatának 9 kötete, teljes sorozat: Római művészet; Hellénisztikus művészet; A barokk művészete; Klasszicizmus és romantika; A XIX. század művészete; Az itáliai reneszánsz művészete; A román kor művészete; A gótika művészete; Bizánci művészet. Bp., 1971-1987, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16635.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
13
Benkő Zsuzsanna: Szépség és hangulat. Vass Elemér festészete. Bp., 2018, Kieselbach, 211 p. Gazdag képanyaggal, Vass Elemér műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
16636.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Entz Géza 3 db tanulmánya: Az erdélyi műtörténetírás kérdéseihez; Kolozsvár környéki kőfaragó műhely a XIII. században. Erdélyi Tudományos Intézet. Kolozsvár, 1945-1946, Minerva. Kiadói papírkötés, helyenként kis szakadásokkal, foltokkal, az egyik sérült, ragasztott borítóval. + A középkori székely művészet kérdései. Erdélyi Tudományos Füzetek 162. sz. Kolozsvár, 1943, Erdélyi Múzeum-Egyesület. Kiadói papírkötés, az egyik sarkánál foltos borítóval és lapokkal.
16637.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Kisné Portik Irén: Szépanyám szőtte, dédanyám varrta és hímezte. Csíkszereda, 2015, Hargita Kiadóhivatal. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, a tartalomjegyzéknél kis sérülés.
16638.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Kenessei András: Bútor- és műtárgyismeret. KISOSZ Füzetek 90. Kiadói papírkötés, ceruzás aláhúzásokkal, gerince szakadt, kopottas állapotban
16639.

Kenessei András: Bútor- és műtárgyismeret. KISOSZ Füzetek '90. Kiadói papírkötés, ceruzás aláhúzásokkal, gerince szakadt, kopottas állapotban

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
22
Rippl-Rónai emlékkönyv. Paris Anella visszaemlékezései Rippl-Rónai Józsefről. Szerk.: Horváth János. Kaposvár, 2008., Somogy Megyei Múzeumok Igazgatósága. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16640.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Layer Károly. A Herendi Porcellángyár története. Bp., 1921, Múzeumbarátok Egyesülete. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16641.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Brepohl, Erhard - Koch, Rudi: Schmuck und Uhren. Leipzig, 1966, VEB Fachbuchverlag, 296 p. + 2 t. (színes képtáblák). Szövegközi fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
16642.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Dunhill, Alfred: The Pipe Book. Preface by Richard Dunhill. Guilford, 2002, The Lyons Press. Fekete-fehér ábrákkal és képtáblákkal. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16643.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
16644.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
16645.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft