Dr. Rados Jenő, Hajnóczi Gyula: Építészeti alaktan. Építőipari és Közlekedési Műszaki Egyetem Építészmérnöki Kar. Kézirat. (Jegyzet). Bp., 1957, Felsőoktatási Jegyzetellátó Vállalat, 74 p. + XLVI t. (fekete-fehér ábrák). Javított utánnyomás. Kiadói papírkötés, a borítón és a gerincen néhány kis sérüléssel, "Tiszteletpéldány" bélyegzéssel. Megjelent 115 példányban. + Hozzá további építészettörténeti ábrák, 78 sztl. lev.
cca 1971 Dr. Rados Jenő: Magyar építészettörténet (Bp., 1971, Műszaki Könyvkiadó, II. kiadás) c. könyvével kapcsolatos (egy mappányi) anyag: cikkek, recenziók, bírálatok, stb.
1925 Rados Jenő: A mohácsi fogadalmi templom tervpályázata. Melléklet az Építő Ipar - Építő Művészet 1925. III. 15. számából. (Bp.), Franklin-ny., 1 sztl. lev. Papírborítóban, kis szakadással.
Dunkel Norbert: Művészekről. Emlékek, intimitások, furcsa élmények, víg és komoly események. Bp.,1935,Kir. M. Egyetemi Nyomda. Átkötött félvászon-kötés, kissé foltos borítóval.
Bán András: Kéri Ádám. A művész, Kéri Ádám (1944-) Munkácsy Mihály-díjas (1998) magyar festő- és szobrászművész által Sümegi György (1947-) művészettörténésznek dedikált! Bp., 1984, Képzőművészeti. Kiadói papírkötés.
Rolfs, Wilhelm: Neapel I. Die alte Kunst. Leipzig, 1905, E. A. Seemann. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, festett lapélekkel, kissé foltos borítóval, sérült gerinccel.
R. Tombor Ilona: Régi festett asztalos munkák a XV-XIX. században. Bp., 1967, Corvina. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1750 példányban.
Gömör Béla: Kisplasztikai körkép. 41 művész 50 alkotása. Gömör Tamás műtárgyfotóival. Bp., 2005, GMR Reklámügynökség. Gazdag képanyaggal illusztrált. Benne Csíkszentmihályi Róbert, Fajó János, Ferrenczy Béni, Kass János, Kisfaludi Strobl Zsigmond, Kő Pál, Mattis Teutsch János, Medgyessy Ferenc, és mások. Kiadói kartonált kötés, volt könyvtári példány, jó állapotban.