Márai Sándor: Föld, föld!... Emlékezések. Toronto, (1972), -Stephen Vö... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/419/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000022/Marai-Sandor-Fold-fold-Emlekezesek-Toronto-1972-Stephen-Vorosvary-Weller-Publis~II2623715
2623715
17598
419
Leírás: Márai Sándor: Föld, föld!... Emlékezések. Toronto, (1972), -Stephen Vörösváry-Weller Publishing Co. Ltd., 312 p. Első kiadás! Emigráns kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
: nagy_andras