Kriza János: Vadrózsák. - - székely népköltési gyűjteménye Faragó Józs... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/419/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000022/Kriza-Janos-Vadrozsak--szekely-nepkoltesi-gyujtemenye-Farago-Jozsef-gondozasaban-~II2643675
2643675
17570
419
Leírás: Kriza János: Vadrózsák. - - székely népköltési gyűjteménye Faragó József gondozásában. Bp., 1975, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, kopott kiadói papír védőborítóban.
: karap_norbert