Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 396

Tóth Árpád összes versei, versfordításai és novellái. Bp., 1967., Magyar Helikon. Kiadói egészbőr-kötés, kiadói nyl védőborítóban. Számozott (512./2100) példány.
17422.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Puskin: A bahcsiszeráji szökőkút. Ford.: Szabó Lőrinc. Bp., 1957., Magyar Helikon. Fülöp Zoltán és Márk Tivadar színes dísztterveivel és jelmezterveivel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés. Számozott (84./500) példány.
17423.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
17424.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
17425.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
Játék és tánc az iskolában, I-IV. osztály, 3 kötet: Motívumfűzések; Tanmenet; Játékok, játékfűzések. Szerk.: Neuwirth Annamária. (Bp.), 1992, Magyar Művelődési Intézet-Néptáncosok Szakmai Háza. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 ill. 2000 példányban.
17426.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Tormay Cécile: Bujdosó könyv. I-II. köt. Bp.,én.,Singer és Wolfner. Kiadói kopott félvászon-kötés, az I. kötet laza, sérült kötéssel.
17427.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Gárdonyi Géza versei. A verseket vál. és az előszót írta: Bóka László. Kis Magyar Múzeum 4. köt. Bp., 1958, Magyar Helikon, 78+3 p.+1 t. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 3200 példányban, ebből 750 példány egészvászon-kötésben számozva. Számozott (470./750) példány.
17428.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Louis Fürnberg: Két találkozás. Mozart-novella látogatás Weimarban. Ford.: Ember Mária. Bp., 1960., Magyar Helikon. Szász Endre illusztrációival. Kiadói selyem-kötésben. Számozott (683./700) példány.
17429.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Sophoklés drámái. Ford.: Babits Mihály et al. Szerk.: Katona Tamás. Bp., 1970, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 5430 példányban.
17430.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Anakreón. Anakreón versei. Anakreóni dalok. Töredékek. Ford.: Devecseri Gábor. Szász Endre illusztrációival. Bp., 1962, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, a gerincen néhány kis kopásnyommal. Számozott (1157./1300) példány.
17431.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Apuleius: Az aranyszamár. Ford.: Révay József. Bibliotheca Classica. Bp., 1971., Magyar Helikon. Kiadói nyl-kötés, a gerincen kis kopásnyomokkal. Számozott (1600./3700) példány.
17432.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
17433.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft