Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 396

Lewis, Wallace: Ben Hur. Tolnai Regénysorozata 6 db füzete. Bp., é.n., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült állapotban.
17662.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
250 MCQ on Europe and European Policy. 2004 edition - CONF-SFE Brussels. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17663.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
How to prepare for and succeed in Europen Union tests and selection precesses? MCQ. 3rd edition. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17664.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Éjfél. Magyar irók misztikus novellái. A novellákat Bálint Aladár gyűjtötte össze. Az előszót Kosztolányi Dezső irta. A címlapot és az illusztrációkat Divéky József (1887-1951) rajzolta. Gyoma, 1917, Kner Izidor. 204 p. + 11 t. Kiadói sérült, szétvált papírkötésben!
17665.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
1,47
Szentiváni J. Ervin: Kenyér és Kő, h.n., 2007, a szerző kiadása, papírkötésben, a szerző által DEDIKÁLT példány!
17666.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Széll Kálmánné Vörösmarty Ilona: Emlékeim Deák Ferenc politikai és magánéletéből. Bp., [1925], Pallas, 1 t. + 152 p. Egyetlen kiadás. Aranyozott egészvászon-kötésben, kissé foltos lapélekkel.
17667.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
9
Madzsar József: Az ember származás és a származástan vázlata. Természet és Társadalom 2. Bp., 1918, Új Magyarország Részvénytársaság, 95+1 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, intézményi bélyegzővel.
17668.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Besant, Annie: Vegetárizmus teozófiai megvilágításban. Ford.: M. S. Bp., 1942, Magyar Teozófiai Társulat, 29 p. Kiadói tűzött papírkötés.
17669.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
[Dosztojevszkij, Fjodor Mihajlovics] Dostojevski: Egy bolond história. Ford.: Simó Ferenc. Az Érdekes Ujság ingyenes pünkösdi melléklete. Bp., [1918], Érdekes Ujság (Légrády-ny.), 64 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült.
17670.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Toldy Ferenc: Irodalmi arcképek, Válogatta, a szöveget gondozta a bevezető tanulmányt és a jegyzeteket írta: Lőkös István, Bp., 1985, Szépirodalmi Könyvkiadó, kiadói kartonált papírkötésben
17671.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17672.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Longos: Daphnis és Chloé. Ford.: Détshy Mihály. Sulner László , a borító Káldor László munkája. Bp.,1945,Officina. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói foltos, kissé szakadt papír védőborítóban.
17673.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft