Könyv és betű. A Magyar Bibliofil Társaság évkönyve III. Szerk.: Szántó Tibor. H.n., 1991, Magyar Bibliofil Társaság, 65+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé kopott, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal. Megjelent 900 példányban.
Orbán, Ottó: The Witching Time of Night and Last Poems. Ford.: Peter Zollmann. Chicago, 2003, Atlantis-Centaur Inc. Angol és magyar nyelven. Kiadói papírkötés.
Francois Villon Nagy Testámentuma. Hat balladával bővített második kiadás. Ford., bevezette és magyarázatokkal ellátta: Szabó Lőrinc. Hincz Gyula rajzaival. Bp., 1944, Új Idők Irodami Intézet Rt. (Singer és Wolfner). Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval.
Lawson, John Howard: Drámaépítés. Ford., az előszót és a jegyzeteket írta: Sz. Szántó Judit. Korszerű Színház 79. A Magyar Színházművészeti Szövetség kiskönyvtára. Bp., 1965, Színháztudományi Intézet. Néhány egészoldalas, fekete-fehér képpel illusztrált. Kiadói papírkötés, a borító kissé sérült, foltos. Megjelent 1219 példányban.
Sajtó évkönyv 1946. A Magyar Ujságírók Országos Szövetségének hivatalos kiadványa. Szerk. Gyöngyösi Nándor. Bp. 1947. MUOSZ. 96 l. A címlapot Szentgyörgyi Kornél tervezte. Fűzve, kiadói borítékban. Sérült