Fotó

Tételek száma: 456

13145.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Gyertyás László (1947-1994): Ragaszkodás. Nagyméretű művészfotó, hátoldalán feliratozott, pecséttel jelzett, szélein kissé sérült, 40x30 cm
13146.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Jónás Pál: Minden cseppje tiszta, feliratozott, pecséttel jelzett fotó, felületén törésnyomok, 13×18 cm
13147.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Járai Rudolf (1913-1993): Tavaszi vers, hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett fotó, 15×18 cm
13148.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Kankovszky Ervin (1884-1945): Márkus Emília színésznő, hátoldalon pecséttel jelzett fotó, foltos, 19,5×14,5 cm
13149.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
9
Kankovszky Ervin (1884-1945): Táncosnő, hátoldalon pecséttel jelzett fotó, foltos, 23×17 cm
13150.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1963 Kotnyek Antal budapesti fotóriporter hagyatékából jelzés nélküli vintage fotó (nyelves portré), ezüst zselatinos fotópapíron, 24x16,5 cm
13151.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1979 Kabáczy Szilárd székesfehérvári fotóriporter és fotóművész pecséttel jelzett, vintage fotóművészeti alkotása (Tépelődés), kisebb hibákkal a sarkokon, ezüst zselatinos fotópapíron, 24x18 cm
13152.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1968 Kotnyek Antal budapesti fotóriporter hagyatékából jelzés nélküli vintage fotó (érdeklődés), ezüst zselatinos fotópapíron, 19,5x15 cm
13153.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1950 Körmendy Imre: Ünnepnapon. Fotó, jelzés nélkül. 12,5x18cm
13154.

Kikiáltási ár:
800 Ft
cca 1978 Molnár Csikós Virág jelzés nélküli vintage fotója egy albumból kiemelve, ezüst zselatinos fotópapíron, 20,5x20 cm
13155.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1933 Reich Péter Cornel budapesti fotóművész pecsétjével jelzett vintage fotó (piactéren), ezüst zselatinos fotópapíron, 13x18 cm
13156.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft