Metszetek

Tételek száma: 112

A Sárkányrend lovagja 1400 elején. Fametszet, Üvegezett keretben. 17x13 cm
10784.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1859 A dévai vár déli oldala- Festung Deva, Mittagsseite. Acélmetszet, Ludwig Rohbock (1820-1883) rajza alapján metszette J. Umbach ( . Pest, Lauffer és Stolp, 16,5×11 cm, üvegezett keretben
10785.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1853 Toroczkó-Szentgyörgy és Dézs. Klimbovics F. körajza. Kubinyi Ferenc: Magyarország és Erdély képekben c munkából. Üvegezett keretben. / Lithography 22x28 cm
10786.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
cca 1860 Alaprajz, javító fogház (a magány rendszer elvei szerint) Litográfia. Kis beszakadásokkal. 43x35 cm
10787.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Rudolf Alt (1812-1905): Prag Altstadt vom Volksgarten Gesehen, acélmetszet, papír, jelzett a dúcon, paszpartuban, 10x15 cm
10788.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Rudolf v. Alt (1812-1905) után, R. Toth (?-) metszése, XX. sz. közepe/második fele: Josefsplatz, Bécs, 1844-ben. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Üvegezett fa keretben, 9×13 cm. Hátoldalán Friedrich Bachinger szabadkai képkeretező címkéjével.
10789.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1850, 4 db acélmetszet: Quelle bey Jericho, Der Jordan, Ponte Santa Trinita in Florence, Egypten (Egyiptom). Acélmetszet, papír. Ponte Santa Trinita kissé sérült. 8,5x11 és 9,5x14 cm közötti méretekben
10790.

Kikiáltási ár:
800 Ft
10791.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
148,65
161,76
10792.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,27
22,06
10793.

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
175,68
191,18
cca 1830 3 db rézmetszet: Dél-afrikaiak 15x22, egy beduin törzs, 16x15 cm. St Helena 13x8 cm
10794.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
cca 1800 Kaukázusi népek 2 db rézmetszet / Cacucasian people 2 enrgavings 26x20 cm
10795.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft