Szabadi Katalin (1954-): Albatrosz, 2006. Olaj, fa, jelezve jobbra len... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/419/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Szabadi-Katalin-1954-Albatrosz-2006-Olaj-fa-jelezve-jobbra-lent-Dekorativ-kisse-kopott-f~II2650548
2650548
10319
419
70000
Kikiáltási ár:
70 000 Ft 189,19 EUR , 205,88 USD
Leírás: Szabadi Katalin (1954-): Albatrosz, 2006. Olaj, fa, jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé kopott fakeretben, 43x43 cm.
: pk
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: