2 600 Ft
7,03 EUR, 7,65 USD
Ravasz Erzsébet (1937-1991): Illusztráció Zsigmond E. (Ede) Hazám c. verséhez. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (14/25), paszpartuban, 19,5x29,5 cm