Festmények és grafikák

Tételek száma: 399

10073.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10074.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
10075.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
10076.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
324,32
352,94
10077.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Forster Jakab (1946-): Balatonföldvár, a Galambsziget. Vegyes technika, papír. Jelzett. 32,5x46 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
10078.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
Frank Magda (1914-1997): Absztrakt kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA/EXP jelzéssel. 26×39 cm / Magda Frank (1914-1997): Abstract composition. Screenprint on paper, signed, EA/EXP artists proof, 26×39 cm.
10079.

Frank Magda (1914-1997): Absztrakt kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA/EXP jelzéssel. 26×39 cm / Magda Frank (1914-1997): Abstract composition. Screenprint on paper, signed, EA/EXP artist's proof, 26×39 cm.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
Frank Magda (1914-1997): Szoborterv kékben. Szitanyomat, papír, jelzett, 32,5x17 cm
10080.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
Fritz Éva (1929-1995): Alakok, 1974 körül. Olaj, papír, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott, üvegezett fa keretben, 29×41 cm
10081.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Fülöp Tibor (1961-): Libapásztorlány. Olaj, fa. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 30x40 cm
10082.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Frank Magda (1914-1997): Geometrikus szoborterv. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (25/40), üvegezett fa keretben, 32,5×21 cm
10083.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Gaál Domonkos (1940-2009): Budavári emlék. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (50/50) Üvegezett fakeretben, 25x38,5 cm
10084.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft