Festmények és grafikák Tételek száma: 399
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2643698
419
Adámi Sándor (1912 k.-1991): Tabán. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, apró foltokkal, 25x33,5 cm 2643689
10001
419
Adámi Sándor (1912 k.-1991): Balatoni vitorlások. Akvarell, papír, jelzés nélkül, 17x26 cm 2643704
10002
419
Adámi Sándor (1912 k.-1991): Napfényes utca. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, lap szélén ragasztás nyomaival. 13,5x19 cm 2630180
10003
419
Adámi Sándor (1912 k.-1991): Városrészlet, 1963. Akvarell, papír, jelzett, foltos, lap széle kissé sérült, 19,5×28,5 cm 2650804
10004
419
Aladics Antal (1949-): Valamerre a földön (sorozatszám 29), 1990. Vegyes technika, papír. Jelzett a hátoldalán. Dekoratív fakeretben. 52x74 cm 2650801
10005
419
Aladics Antal (1949-): Valamerre a földön (sorozatszám 91), 1991. Vegyes technika, papír. Jelzett a hátoldalán. Dekoratív fakeretben. 52x74 cm 2591280
10006
419
13000
Almásy Aladár (1946-): Noli me tangere. Litográfia, papír, jelzett, számozott (5/21). 43x32 cm Üvegezett, dekoratív fakeretben 2594818
10007
419
Almásy Aladár (1946-): Patricius csapda. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. próbanyomat V jelzéssel. Foltos. 50x64 cm. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 2588915
10008
419
180000
Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Csendélet. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív fa keretben, 100×70 cm / Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Still life. Oil on board, signed. Framed, 100×70 cm
Kikiáltási ár:
180 000 Ft
2539726
10009
419
Antal Irén (1903-1999): Az erdő színei. Akvarell, papír, jelzett, sarkaiban és hátoldalán paszpartuzás nyomaival, 32,5×50 cm 2546968
10010
419
Antal Irén (1903-1999): Erdei munka. Akvarell, papír, jelzett, 48×31 cm 2473518
10011
419
Antal Pál(1944-): BB: Zene. Ofszet, papír, jelzett, számozott (30/200). Az 1981-ben, Bartók Béla 100. születésnapja alkalmából megjelent grafikai mappából. 44×33 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft