Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 329
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2627615
10560
419
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Női portré 1907. Szén, papír, szélén kis sérüléssel, 24x17cm 2624578
10561
419
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet üvegekkel. Szén, pauszpapír, kissé sérült. Farostra kasírozva. 18x24 cm. 2616684
10562
419
Olvashatatlan jelzéssel: Fej. Olaj, karton. Kissé vetemedett. 27x19 cm 2618752
10563
419
Zichy Mihály (1827-1906): Erotikus jelenet. nyomat, paszpartuban, 14×18 cm 2611742
10564
419
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Akvarell, papír, jelzett. Paszpartuban, üvegezett, kopott fa keretben, 29x20 cm 2553292
10565
419
900
Olvashatatlan jelzéssel: Jégtáncos (olvashatatlan címmel). Akvatinta, papír, jelzett, számozott: II/III, 15,5×9 cm 2553187
10566
419
Olvashatatlan jelzéssel, 2 db mű: Szökőkút és táj. Akvarell, papír. 29,5x41,5 és 41,5x29,5 cm. 2553739
10567
419
Olvashatatlan jelzéssel: Illusztráció, Örkény István: Az autóvezető c, munkájához. Repesztés, rézkarc, papír. Jelzett. 13,5×19,5 cm 2553610
10568
419
Olvashatatlan jelzéssel, XX: sz. második felében működött magyar képzőművész alkotása: Portré. Tus, papír. Jelzés nélkül. 29x20,5 cm 2553481
10569
419
Olvashatatlan jelzéssel: Akt I. Hidegtű, papír. 22×16 cm 2553322
10570
419
Olvashatatlan jelzéssel: Részlet. Rézkarc, papír, jelzett, 21,5×7,5 cm 2554233
10571
419
Olvashatatlan jelzéssel: Részlet, 2004. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. IV/VII. számozással. 23×9,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft