Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 15
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2646945
10733
419
Ex libris - small-graphics
5 db vegyes ex libris és kisgrafika tétel, közte jelzettek, 10x10,5 és 17x13 cm közti méretben 2621264
10734
419
Ex libris - small-graphics
Szent Filoména, rézkarc, papír, jelzés nélkül, régi után készült modern metszet, 13x9 cm 2605221
10735
419
Ex libris - small-graphics
Pituk József Viktórián (1906-1991): Boldog karácsonyt. Linómetszet, papír. Jelzett a nyomaton 14x10 cm 2644226
10736
419
Ex libris - small-graphics
Szücs, Pál (1906-1969) : BUÉK 1937 Schäffer Andor. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 15x9,5 cm 2646023
10737
419
Ex libris - small-graphics
Merényi Rudolf (1893-1957): Boldog Új Évet kíván Merényi Rudolf (erotiksu kisgrafika), 1928. Rézkarc, karton, jelzés nélkül, 9,5x6,5 cm, sarkaiban kissé sérült. 2643204
10738
419
Ex libris - small-graphics
Vegyes Ex Libris tétel (Vigh Jutka mesekönyve, Dr. Lustig István, Paris, Galambos Ferenc, 1937 BUÉK, judaika) Vegyes technika, vegyes méret (Bordás Ferenc, Tempinszky István, Fritz Kühn, Toncz Tibor, Radványi Román Károly, Vadász Endre). 2642960
10739
419
Ex libris - small-graphics
Csutak Levente (1940-): Ex libris József Attila. Klisé, papír, 14,5x10,5 cm 1317860
10740
419
Ex libris - small-graphics
Andruskó Károly (1915-2008): Ex Libris, In memoriam Galambos Ferenc. Klisé, papír, jelzett, 7,5×5 cm 1357837
10741
419
Ex libris - small-graphics
Meskó Anna (1943-2010) és Póka György (1944-): Ex libris kiváló könyvtár Jászberény. Linó, papír, jelzett, 10×8 cm 2020011
10742
419
Ex libris - small-graphics
Bordás Ferenc (1911-1982): Ex occultis Dr. Lustig István. Fametszet, papír, 11x8 cm 2622793
10743
419
Ex libris - small-graphics
Fery Antal (1908-1994): 50 éves a Miskolci Deszkatemplom, 1988. Linómetszet, papír, 15x10,5 cm 1341184
10744
419
Ex libris - small-graphics
Trojan Marian József (1931-2016): Erotikus ex libris, Melczer János. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 8,5×6 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft