Üvegtárgyak Tételek száma: 137
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2512592
11614
418
Glass-objects
Ólomkristály váza és hamutál, kopott, m: 21 cm, d: 14 cm 2641015
11615
418
Glass-objects
Akvárium üveg levélnehezék halakkal, kis kopásnyomokkal, m: 7 cm 2640972
11616
418
Glass-objects
Lapra csiszolt kék hamutálca, csorbával, 10,5×10,5 cm 2642275
11617
418
Glass-objects
Régi és régebbi üveg tétel, 5 db, közte egy Coca-Cola palack német felirattal, kb. m: 15 és 25 cm közötti méretekben 2572011
11618
418
Glass-objects
Ólomkristály váza, gazdagon csiszolt kristály, kopásnyomokkal, csorbával. m:15,5cm 2571873
11619
418
Glass-objects
Fújt retró üveg váza, kopott, m:26 cm 2630947
11620
418
Glass-objects
Dúsan csiszolt ólomkristály váza, kopásnyomokkal, apró lepattanással, m:26 cm 2630946
11621
418
Glass-objects
Dúsan csiszolt ólomkristály váza, kopásnyomokkal, apró lepattanással, m:25 cm 2632129
11622
418
Glass-objects
Üveg levélnehezék, d: 9cm, hibátlan. 2637094
11623
418
Glass-objects
IRA kristály kosár, jelzett, hibátlan, m: 23 cm 2637196
11624
418
Glass-objects
Lila márvány üveg, cseh bonbonniere virág díszítménnyel, hibátlan, d: 10 cm 2637828
11625
418
Glass-objects
Cofradia üveg palack, parafa, műanyag dugóval, kopott, m: 19 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft