Üvegtárgyak

Tételek száma: 137

11542.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
11543.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
11544.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Art deco üveg váza, kisebb kopásnyomokkal, m: 14,5 cm
11545.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Biede likőrös palack, hámozott üveg, kis kopással, apró csorbákkal, m: 22 cm
11546.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
11547.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
Díszváza bonbonierrel, mangánlilia, hialit üveg, plasztikus aranyozással, kopásnyomokkal, a bonbonieren apróbb csorba. m:25,5cm, d: 15cm
11548.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Szecessziós festésű likőrös üveg. Kézzel festett, kevés kopással, üveg dugóval. 24 cm + mellé 6 db üveg likőrös pohár
11549.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Kosta Boda skandináv mini üvegváza, kézzel festett, jelzett, m: 6 cm
11550.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
2 db hialit üveg tál, pici csorbával, d: 24-30cm
11551.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
6 személyes kompótos készlet, öntött üveg, anyagában színezett, kopásnyomokkal, d: 15-29cm
11552.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
11553.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft