Zsolnay teáskészlet, matricás porcelám, sárga irizáló réteggel, Braun... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/418/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Zsolnay-teaskeszlet-matricas-porcelam-sarga-irizalo-reteggel-Braun-Testverek-RT-Salvato~II2640148
2640148
11299
418
Leírás: Zsolnay teáskészlet, matricás porcelám, sárga irizáló réteggel, Braun Testvérek RT -Salvator gyomor erősítő likőr logójával ellátva. Jelzett, kopott, repedésekkel.
: nagy_andras