Román porcelán váza, részben kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/418/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Roman-porcelan-vaza-reszben-kezzel-festett-jelzett-kopasnyomokkal-m-27-cm~II2437779
2437779
11340
418
100
Leírás: Román porcelán váza, részben kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 27 cm
: pelikán_kristóf