Herendi porcelán dísztárgyak, 8 db, kézzel festett, jelzett, kis kopás... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/418/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Herendi-porcelan-disztargyak-8-db-kezzel-festett-jelzett-kis-kopasnyomokkal~II2641356
2641356
11247
418
9500
Kikiáltási ár:
9 500 Ft 25,68 EUR , 27,94 USD
Leírás: Herendi porcelán dísztárgyak, 8 db, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal
: nagy_andras