Angol uralkodói párt ábrázoló porcelánbögre, (V. György király, Teck M... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/418/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Angol-uralkodoi-part-abrazolo-porcelanbogre-V-Gyorgy-kiraly-Teck-Maria-brit-kiralyne~II2636771
2636771
11503
418
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,11 EUR , 8,82 USD
Leírás: Angol uralkodói párt ábrázoló porcelánbögre, (V. György király, Teck Mária brit királyné matricás jelzett kopásokkal, m: 9 cm
: karap_norbert