Kovács Éva (1938-2017): Lovas fogat gyerekekkel, mázas kerámia, sérült... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/418/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Keramiak~500005/Kovacs-Eva-1938-2017-Lovas-fogat-gyerekekkel-mazas-keramia-serult-jelzett-32x16x16cm~II2638505
2638505
11043
418
Art-ceramics
Leírás: Kovács Éva (1938-2017): Lovas fogat gyerekekkel, mázas kerámia, sérült, jelzett, 32x16x16cm
: nagy_andras