Kerámiák Tételek száma: 152
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2518430
11084
418
Art-ceramics
2 db VEB Keramische Werke Haldensleben német retró kerámiaváza. Kopott, jelzett. m: 13 és 19 cm 2518605
11085
418
Art-ceramics
Jakucs János Mezőtúr kerámia váza, jelzett, kopott, apró mázlepattanás, m: 22cm 2581860
11086
418
Art-ceramics
Japán hamutál és szódás kancsó, kerámia, Suntory Whisky márka feliratával, hibátlan, jelzett, 21x16cm, m:17cm 2448783
11087
418
Art-ceramics
Olasz mázas kerámia figurális italos palack, dugóval, tartalommal. Kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 18 cm 2607130
11088
418
3800
Art-ceramics
Art Deco kerámia, Horgász, színes mázakkal festett kerámia, jelzés nélkül, kopott, m:8cm 2598100
11089
418
3800
Art-ceramics
Art Deco kerámia pár, színes mázakkal festett kerámia, jelzett, kopott, m:17cm 2571204
11090
418
Art-ceramics
Coulé mázas kerámia váza, apró mázhibákkal, jelzett, m:22cm 2623093
11091
418
Art-ceramics
Bagoly formájú német jelzett: Báfár., kerámia váza, jelzett m:19cm 2604108
11092
418
Art-ceramics
Gránit kerámia leveses tál, kis kopásnyomokkal, d: 17,5 cm 2600524
11093
418
Art-ceramics
AM jelzéssel: Retró váza, színes mázakkal festett kerámia, hibátlan, m:18,5cm, d:10cm 2566580
11094
418
Art-ceramics
Bozsik Kunszentmárton, füles váza népi dekorral, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, mázhibákkal, lepattanással m: 16 cm 2425562
11095
418
Art-ceramics
cca 1970 Virágmintás pálinkás butéla, mázas kerámia. Kézzel festett, jelzés nélkül, kopásokkal, mázrepedésekkel, kis foltokkal, m: 14 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft