Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 297
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2567331
30915
418
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) ~1970. "MUOSZ - A Magyar Sportújságírók Díja - Az év legjobbjainak" egyoldalas, öntött bronz plakett (123x82mm) T:1- patina 2634961
30916
418
Numizmatika
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) DN "Magyar Újságírók Országos Szövetsége - TV és Filmkritikusok Díja" Br díjplakett tokban, szignó nélkül (82x118mm) T:1 2642344
30917
418
Numizmatika
Kiss Nagy András (1930-1997) 1978. "20. Szegedi Szabadtéri Játékok 1978" ezüstpatinázott bronz emlékérem (50mm) T:2 2635148
30918
418
28000
Numizmatika
Kiss Nagy András (1930-1997) 1973. "Magyar Nemzetért / Erdély" jelzett, két unciás Ag emlékérem (62,49g/0,999/42,5mm) T:1- kis ph. 2635414
30919
418
Numizmatika
Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Fodor József" bronz emlékérem (60mm) T:1- patina 2435865
30920
418
Numizmatika
Kondé László (1954-2002) DN "Parlament a Dunáról" Br emlékérem (125mm) T:2 2632926
30921
418
Numizmatika
Kósa István (1953-) "Millecentenárium - Árpád fejedelem / Honfoglalás" bronz emlékérem (42,5mm) T:1- 2634255
30922
418
Numizmatika
Kósa István (1953-) 2001. "Széchenyi István emléktúra 2001. augusztus 6-12. / Veteran Auto Club Hungary" fém emlékérem (42,5mm) T:1 2635128
30923
418
Numizmatika
Kutas László (1936-) DN "Lukács György 1885-1971" egyoldalas, öntött bronz plakett, dísztokban (96mm) T:1- Hungary ND "György Lukács 1885-1971" one-sided, cast commemorative medallion in display case. Sign.: László Kutas (96mm) C:AU 2640935
30924
418
Numizmatika
Laborcz Ferenc (1908-1971) 1970. "1945-1970 emlékére XVII. ker" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (79mm) T:1- 2528965
30925
418
Numizmatika
Lajos József (1936-) DN "A munkás évek emlékére" egyoldalas, öntött Br érem (100mm) T:1- 2564270
30926
418
Numizmatika
Lantos Györgyi (1953-) 1988. "MÉE XVIII. Vándorgyűlés - Baja / Türr István" bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1-
Adamo BA3 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft