Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 297

Csucs Viktória (1934-) 1979. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979 kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo BP12
30879.

Csucs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo BP12

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Csucs Viktória (1934-1993) DN Hódmezővásárhely Tanácsháza ezüstözött fém emlékérem sérült műanyag tokban (32mm) T:1 patina
30880.

Csucs Viktória (1934-1993) DN "Hódmezővásárhely Tanácsháza" ezüstözött fém emlékérem sérült műanyag tokban (32mm) T:1 patina

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
9
Csúcs Ferenc (1905-1999) ~1970. Dr. Kosutány Tamás / A társadalmi munkáért - MÉTE kétoldalas Br érdemérem gravírozással, eredeti tokban, peremén 65 sorszámmal (73mm) T:1-
30881.

Csúcs Ferenc (1905-1999) ~1970. "Dr. Kosutány Tamás / A társadalmi munkáért - MÉTE" kétoldalas Br érdemérem gravírozással, eredeti tokban, peremén "65" sorszámmal (73mm) T:1-

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1948. Kossuth Lajos kétoldalas Br emlékplakett (91mm) T:2
30882.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1948. "Kossuth Lajos" kétoldalas Br emlékplakett (91mm) T:2

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Csúcs Ferenc (1905-1999) DN Babits Mihály / Ádáz kutyám kétoldalas, öntött bronz plakett (105mm) T:2
30883.

Csúcs Ferenc (1905-1999) DN "Babits Mihály / Ádáz kutyám" kétoldalas, öntött bronz plakett (105mm) T:2

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Csúcs Ferenc (1905-1999) DN. Budapesti Történeti Múzeum - Budavári Palota / CASTRVM BVDENSE kétoldals, bronz emlékérem, peremen 43 sorszámmal (100mm) T:1-
30884.

Csúcs Ferenc (1905-1999) DN. "Budapesti Történeti Múzeum - Budavári Palota / CASTRVM BVDENSE" kétoldals, bronz emlékérem, peremen "43" sorszámmal (100mm) T:1-

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
Debreczeny Tivadar (1890-1976) 1935. Kémeri Mikó család bronz emlékérem peremen LUDVIG gyártói jelzéssel. KÉMERI MIKÓ CSALÁD NEMESITÉSÉNEK 250 ÉVFORDULÓJÁRA 1685 - NOV 18 - 1935 / GYULA ÉS NEJE HADHÁZY ILONA HÁZASSÁGUK 25 ÉVES ÉVFORDULÓJÁRA 1911 - FEBR 11 - 1936. Csak 25db készült! (109,07g/59mm) T:2 patina / Hungary 1935. Kémeri Mikó Family Br commemorative medallion with LUDVIG makers mark on the edge. Only 25pcs! Sign.: Tibor Debreczeny (109,07g/59mm) C:XF patina TP 664.
30885.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
E. Lakatos Aranka (1952- ) 1995. Lipták András akadémikus 60 éves / Zemplén díj - Szent Györgyi díj - Széchenyi díj kétoldalas Br emlékérem (89mm) T:1- kis patina
30886.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Fekete Géza (Dezső) (1939-2021) 1973. 25 éves az Újító Mozgalom 1948-1973. Br emlékérem (60mm) T:2 kis patina, kis ph
30887.

Fekete Géza (Dezső) (1939-2021) 1973. "25 éves az Újító Mozgalom 1948-1973." Br emlékérem (60mm) T:2 kis patina, kis ph

Kikiáltási ár:
800 Ft
Fritz Mihály (1947- ) 1979. Szeged 1879-1979 Szeged belvárosának térképét ábrázoló egyoldalas, bronz plakett (119mm) T:1-
30888.

Fritz Mihály (1947- ) 1979. "Szeged 1879-1979" Szeged belvárosának térképét ábrázoló egyoldalas, bronz plakett (119mm) T:1-

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Fritz Mihály (1947- ) 1980. József Attila / Magyar Éremgyűjtők Csongrád Megyei Szervezete 1980. Szeged - Makó Br emlékérem sérült ÁPV tokban (42,5mm) T:1,1-
30889.

Fritz Mihály (1947- ) 1980. "József Attila / Magyar Éremgyűjtők Csongrád Megyei Szervezete 1980. Szeged - Makó" Br emlékérem sérült ÁPV tokban (42,5mm) T:1,1-

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Fritz Mihály (1947-) 1983. MÉE Szeged / 800 éves Szeged kétoldalas, bronz emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo SG8
30890.

Fritz Mihály (1947-) 1983. "MÉE Szeged / 800 éves Szeged" kétoldalas, bronz emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo SG8

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft