Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 60

32263.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Izrael DN Emlékezz a Holokausztra / Anna Frank Br emlékérem eredeti műbőr tokban (30mm) T:1 Israel ND Remember Holoaust / Anne Frank Br medallion in orioginal faux leather case (30mm) C:UNC
32264.

Izrael DN "Emlékezz a Holokausztra / Anna Frank" Br emlékérem eredeti műbőr tokban (30mm) T:1 Israel ND "Remember Holoaust / Anne Frank" Br medallion in orioginal faux leather case (30mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Japán 1965. Tokió Japán 1965 / Az Élettani Tudományok XXIII. Nemzetközi Kongresszusa Br emlékérem füllel (60mm) T:2 Japán 1965. Tokio Japan 1965 / XXIII International Congress of Physiological Sciences Br commemorative medallion with ear (60mm) C:XF
32265.

Japán 1965. "Tokió Japán 1965 / Az Élettani Tudományok XXIII. Nemzetközi Kongresszusa" Br emlékérem füllel (60mm) T:2 Japán 1965. "Tokio Japan 1965 / XXIII International Congress of Physiological Sciences" Br commemorative medallion with ear (60mm) C:XF

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Kanada 1967. Kanada centenáriuma 1867-1967 - Brant megye / Brantford Város - A telefon szülőhazája - Mezőgazdaság - Ipar fém emlékérem (36mm) T:1-,2 (eredetileg PP)
32266.

Kanada 1967. "Kanada centenáriuma 1867-1967 - Brant megye / Brantford Város - A telefon szülőhazája - Mezőgazdaság - Ipar" fém emlékérem (36mm) T:1-,2 (eredetileg PP)

Kikiáltási ár:
800 Ft
32267.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Kanada DN Geocoins Canada / The true north strong and free multicolor emlékérem (38mm) T:1- Canada ND Geocoins Canada / The true north strong and free multicolor emlékérem (38mm) C:AU
32268.

Kikiáltási ár:
300 Ft
0,81
0,88
32269.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Lengyelország 1979. II. János Pál / Urbi et Orbi kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem törött műanyag keretben (42,49g/0.916/45mm) T:1 Poland 1979. Jan Paweł II / Urbi et Orbi two-sided Ag medallion hallmarked on the edge, in broken plastic frame (42,49g/0.916/45mm) C:UNC
32270.

Lengyelország 1979. "II. János Pál / Urbi et Orbi" kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem törött műanyag keretben (42,49g/0.916/45mm) T:1 Poland 1979. "Jan Paweł II / Urbi et Orbi" two-sided Ag medallion hallmarked on the edge, in broken plastic frame (42,49g/0.916/45mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Nagy-Britannia 1837. Viktória királynő / Hanover 1837 réz zseton T:2 patina, karc Great Britain 1837. Queen Victoria / To Hanover 1837 copper jeton C:XF patina, scratch
32271.

Nagy-Britannia 1837. "Viktória királynő / Hanover 1837" réz zseton T:2 patina, karc Great Britain 1837. "Queen Victoria / To Hanover 1837" copper jeton C:XF patina, scratch

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Nagy-Britannia 1890. Az Orphan Ház Vasárnapi Iskola alapításának 100. évfordulójára fém emlékérem MURDOCH & SON EDIN gyártói jelzéssel (45mm) T:2 ly. Great-Britain 1890. The Centenary of the Orphan House Sunday School 1890 / The Orphan House Newcatle on Tyne - Erected by John Wesley 1742 metal commemorative medallion with makers mark MURDOCH & SON EDIN(45mm) C:XF hole
32272.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Nagy-Britannia 1969. A walesi herceg fém emlékérem eredeti plasztik dísztokban T:1- patina, karc Great Britain 1969. H.R.H. The Prince of Wales metal commemorative coin in original plastic hardcase C:AU patina, scratch
32273.

Nagy-Britannia 1969. "A walesi herceg" fém emlékérem eredeti plasztik dísztokban T:1- patina, karc Great Britain 1969. "H.R.H. The Prince of Wales" metal commemorative coin in original plastic hardcase C:AU patina, scratch

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Nagy-Britannia 1977. Ezüst Jubileum - II. Erzsébet Cu-Ni emlékérem eredeti plasztik dísztokban T:PP kis patina Great Britain 1977. Silver Jubilee H.M. Queen Elizabeth II Cu-Ni medalllion in original plastic hardcase C:PP small patina
32274.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft