Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 78

~1950. Szakma kiváló műszaki dolgozója - Kohászat Rákosi-címeres zománcozott kitüntetés hátlapon 4714 sorszámmal, miniatűrrel, eredeti tokban T:2
32393.

~1950. "Szakma kiváló műszaki dolgozója - Kohászat" Rákosi-címeres zománcozott kitüntetés hátlapon "4714" sorszámmal, miniatűrrel, eredeti tokban T:2

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
22
~1950. Sztahanovista arany fokozat, zománcozott fém kitüntetés, miniatűrrel, eredeti tokban T:2,2-
32394.

~1950. "Sztahanovista" arany fokozat, zománcozott fém kitüntetés, miniatűrrel, eredeti tokban T:2,2-

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1954. 1954. évi Dunai Árvízvédelemért aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:1-,2
32395.

1954. "1954. évi Dunai Árvízvédelemért" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:1-,2

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
1954. Szocialista Munkáért Érdemérem zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti dísztokban T:1-  NMK 603.
32396.

1954. "Szocialista Munkáért Érdemérem" zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti dísztokban T:1- NMK 603.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
1958. Felsőoktatási Tanulmányi Érdemérem 1958 / Tudással a hazáért, a szocializmusért Br érem füllel (35mm) T:1 ph
32397.

1958. "Felsőoktatási Tanulmányi Érdemérem 1958 / Tudással a hazáért, a szocializmusért" Br érem füllel (35mm) T:1 ph

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
1959. Tanácsköztársasági Emlékérem ezüstözött Br kitüntetés, mellszalag nélkül T:2- NMK 701.
32398.

1959. "Tanácsköztársasági Emlékérem" ezüstözött Br kitüntetés, mellszalag nélkül T:2- NMK 701.

Kikiáltási ár:
800 Ft
~1960. A Balesetmentes Közlekedésért Br autóra szerelhető jelvény (97x82mm) + ~1985-1987. 250 ezer km balesetmentesen zománcozott fém autójelvény adományozói oklevéllel (71x96mm) + 500 ezer km balesetmentesen zománcozott fém autójelvény adományozói oklevéllel (71x96mm) + 750 ezer km balesetmentesen zománcozott fém autójelvény (71x96mm) + 1 millió km balesetmentesen zománcozott fém autójelvény adományozói oklevéllel (74x79mm) + 1 millió 250 ezer km balesetmentesen zománcozott fém autójelvény (74x79mm), mindegyik csavaros hátlappal + 1 millió 500 ezer km balesetmentes vezetésért adományozói oklevél T:2,2-,II,II- két oklevélen beszakadások
32399.

~1960. "A Balesetmentes Közlekedésért" Br autóra szerelhető jelvény (97x82mm) + ~1985-1987. "250 ezer km balesetmentesen" zománcozott fém autójelvény adományozói oklevéllel (71x96mm) + "500 ezer km balesetmentesen" zománcozott fém autójelvény adományozói oklevéllel (71x96mm) + "750 ezer km balesetmentesen" zománcozott fém autójelvény (71x96mm) + "1 millió km balesetmentesen" zománcozott fém autójelvény adományozói oklevéllel (74x79mm) + "1 millió 250 ezer km balesetmentesen" zománcozott fém autójelvény (74x79mm), mindegyik csavaros hátlappal + "1 millió 500 ezer km balesetmentes vezetésért" adományozói oklevél T:2,2-,II,II- két oklevélen beszakadások

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
~1960. Nehézipar Kiváló Dolgozója zománcozott, aranyozott fém jelvény miniatűrrel, eredeti sérült tokban + 1969. Fegyverbe! Fegyverbe! / XII. Kerületi Tanács 1919-1969 kerámia emlékérem eredeti tokban (80mm) + ~1970. Kiváló Munkáért aranyozott, zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, eredeti sérült tokban + 1985. A Munka Érdemrend arany fokozata, aranyozott és zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:1-2
32400.

~1960. "Nehézipar Kiváló Dolgozója" zománcozott, aranyozott fém jelvény miniatűrrel, eredeti sérült tokban + 1969. "Fegyverbe! Fegyverbe! / XII. Kerületi Tanács 1919-1969" kerámia emlékérem eredeti tokban (80mm) + ~1970. "Kiváló Munkáért" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, eredeti sérült tokban + 1985. "A Munka Érdemrend" arany fokozata, aranyozott és zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:1-2

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
~1960-1970. A Könnyűipar Kiváló Dolgozója zománcozott fém jelvény, miniatűrrel, tokban T:1-
32401.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
~1960-2010. ~5,8kg-os nagy küzdősport díjérem és díjplakett tétel, közte főleg birkózás, közte néhány dísztokos és rengeteg nyakszalagos darab T:vegyes
32402.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
~1970. Az Építőipar Kiváló Dolgozója aranyozott, festett kitüntetés miniatűrrel, dísztokban T:1
32403.

~1970. "Az Építőipar Kiváló Dolgozója" aranyozott, festett kitüntetés miniatűrrel, dísztokban T:1

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1970. Felszabadulási Jubileumi Emlékérem aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon T:1- NMK 712.
32404.

1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon T:1- NMK 712.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft